Studio Fotografii i Filmu Galaxy

Film

Studio GALAXY, prowadzone przez specjalistę z wieloletnim stażem pracy w Telewizji Polskiej, to jedna z nielicznych tego rodzaju firm w Polsce. Nasza działalność opiera się na pracy całego zespołu specjalistów w dziedzinie realizacji telewizyjnej (operatorzy, dźwiękowcy, montażyści, oświetleniowcy).

Bardzo wysoki potencjał techniczny, którym obecnie dysponujemy sprawia, że w zakresie realizacji filmów i nagrań video, spełniamy wszystkie najwyższe wymagania na światowym poziomie (bez żadnych ograniczeń).

Oferujemy również swoim przyszłym klientom bezpłatne i niezobowiązujące prezentacje naszych filmów wideo, umożliwia to pełne zapoznanie się z naszą ofertą.

W ramach oferty łączonej, proponujemy obsługę fotograficzną, w tym zdjęcia reportażowe z przebiegu uroczystości oraz artystyczne wykonywane w plenerach lub zabytkowych wnętrzach a dla par wiernych tradycji polecamy sesję w naszym atelier.

Do nagrań wykorzystujemy kamery najnowszej generacji pracujące w profesjonalnym telewizyjnym systemie zapisu HD, zarejestrowany nimi materiał poddawany jest komputerowej obróbce obrazu i dźwięku, w której przez pełny dramaturgiczny montaż otrzymujemy zauważalną dozę ekspresji. Uwypuklenie dynamiki akcji wzmaga odpowiednio dostosowana oprawa muzyczna. Po zakończeniu montażu materiał filmowy w najwyższej cyfrowej jakości jest przenoszony na płytę Blu-ray lub DVD z wykorzystaniem wszystkich dostępnych funkcji kina domowego (pełne MENU DOSTĘPU oraz dźwięk SURROUND i inne...). Istnieje też możliwość zapisu na innych nośnikach.